Otwarte: Pon  – Pią: 08:00 – 16:00, Sob: nieczynne

UZIN

UZIN NC to seria artykułów stosowanych przy pracach wykończeniowych podłoża. UZIN NC wyróżnia się dużą skutecznością, wydajnością i odpornością na negatywne działania mechaniczne. Dlatego szybka masa niwelująca UZIN NC 152 Turbo znajdzie swoje zastosowanie na podłożach, które muszą być odpowiednio przygotowane pod montaż systemu podłogowego. Szybka masa niwelująca doskonale obrabia powierzchnię pod wykładzinę, panele, kafelki lub parkiet. Ten produkt przyda się również w przypadku miejsc, gdzie system podłogowy będzie wymieniany, ponieważ szybka masa niwelująca UZIN NC 152 Turbo wygładza i wyrównuje stare podłoże, odświeżając je.

Szybka stabilna masa naprawcza – produkty UZIN NC

Masa niwelująca UZIN NC 150 to produkt samopoziomujący, który cechuje bardzo niska emisyjność. Zaleca się go do szlifowania i obróbki powierzchni, którą trzeba wypoziomować przed ułożeniem na niej systemu podłogowego. Masa niwelująca wyróżnia się bardzo wysoką wytrzymałością, podobnie jak wszystkie inne masy z serii UZIN NC 150. Jeśli jednak potrzebny jest produkt szybko wiążący, najlepiej sprawdzi się szybka stabilna masa naprawcza UZIN NC 182 New. Oprócz tego szybka stabilna masa naprawcza to artykuł idealny do szybkiego wypełnienia powstałych ubytków i dziur w podłożu.

Wszechstronny klej do wykładzin – produkty z serii UZIN KE

Produkty budowlane z serii UZIN znajdą swoje zastosowanie do wykładzin PCV. Na przykład wszechstronny klej UZIN KE 2000 S to produkt, którego użycie jest wskazane do wykładzin elastycznych PCV i CV. Ten wszechstronny klej można stosować na mokro i na półsucho, dzięki czemu sprawdzi się on w pomieszczeniach o chłonnym lub niechłonnym podłożu. Wszechstronny klej cechuje wydajność oraz szybki czas wysychania. Jeśli więc szukasz produktu do przyklejenia wykładziny, ten z serii UZIN KE 2000 S będzie idealny.

Gdy z kolei zależy nam na czasie i chcemy położyć podłogę lub wykładzinę najszybciej jak się da i oczekujemy, że produkt perfekcyjnie przymocuje ją do podłoża oraz zapobiegnie odkształceniom, wybierzmy zbrojony włóknami klej do wykładzin UZIN KE 66 NEW. Seria tych produktów zapewnia wykładzinie PCV lub innemu systemowi podłogowemu stabilne wymiary, co oznacza, że zbrojony włóknami klej do wykładzin zapobiega odkształcaniu się produktu i, przede wszystkim, poziomuje oraz wymiaruje system PCV. Produkt, jakim jest klej do wykładzin zbrojony włóknami z serii UZIN KE 66 NEW, to najlepszy artykuł do mocowania tego typu podłoża w wymagających i trudnych pomieszczeniach.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Zadzwoń teraz