Johannes Kiehl KG

Skuteczne płyny do mycia podłóg drewnianych i parkietów

Drewniane systemy podłogowe, podatne na różnego typu zabrudzenia, wymagają odpowiednich środków czyszczących. Asortyment produktów z serii Johannes Kiehl, to między innymi skuteczne i wydajne płyny do mycia podłóg drewnianych, laminowanych i parkietów. Użycie ich do wyczyszczenia tego typu powierzchni skutkuje perfekcyjnie umytą podłogą, połyskiem i antypoślizgowym filmem ochronnym. Jeśli potrzebny jest skuteczny i specjalistyczny płyn myjąco-pielęgnacyjny, który jednocześnie jest wydajny i przede wszystkim bezpieczny dla środowiska, to świetnie sprawdzi się ten z serii Johannes Kiehl.

System podłogowy z parkietu lub drewna wymaga nie tylko odpowiedniego artykułu myjącego, jakim jest płyn do podłóg, ale również środka pielęgnującego, który utrzyma powłokę powierzchni płaskiej w dobrym stanie i uchroni ją przed uszkodzeniami i zarysowaniami. W tej roli najlepiej sprawdzi się pielęgnacyjny i jednocześnie dokładnie czyszczący uniwersalny środek do pielęgnacji. Nie zawiera on w składzie wosków ani mydła, więc nie pozostawia na podłodze smug ani tłustych zacieków. Poza tym, płyn do podłóg drewnianych z serii Johannes Kiehl nie tylko skutecznie je czyści, ale – co istotne w przypadku podłoża z tego materiału – pozwala na eko-mycie z pielęgnacją.

Płyn do mycia podłóg winylowych

Podłogi winylowe również wymagają odpowiedniego środka myjącego, który nie tylko zetrze brud, plamy, kurz i innego typu zanieczyszczenia, ale też nada podłodze połysku i lekko zmatowi powierzchnię, chroniąc pieszych przed poślizgnięciem. Płyn do podłóg winylowych sprawdzi się właśnie w takiej roli, a dodatkowo wypielęgnuje powierzchnię. Wybierając aktywny płyn myjący do podłóg, zapewniamy powierzchni perfekcyjną czystość i nakładamy na nią film chroniący przed szybkim zabrudzeniem podłogi. Warto również zastosować ultra-zwilżający płyn do mycia, gdy powierzchnie wymagają nie tylko pobieżnego przetarcia, ale i rozpuszczenia zaschniętego brudu czy tłustych albo oleistych plam.

Mocny płyn myjący do powierzchni płaskich

W przypadku mocnych zabrudzeń systemu podłogowego nie obędzie się bez zastosowania mocniejszego środka. Szczególnie polecany jest specjalistyczny płyn do mycia gruntownego, dzięki któremu można nie tylko skutecznie i szybko pozbawić podłogi jakichkolwiek plam, brudu i tłuszczu, ale i przygotować ją do nałożenia kolejnego produktu, którym jest uniwersalny środek do pielęgnacji.

Jeśli powierzchnia płaska jest dokładnie wyczyszczona, można przystąpić do nałożenia kolejnego produktu. W roli nabłyszczającego i odbierającego brud środka sprawdzi się metaliczny środek dyspersyjny.

Aktywny płyn myjący do PCV

Ten aktywny płyn myjący znajdzie swoje zastosowanie jako skuteczny i wydajny środek czyszczący powierzchnie PCV. Jego skład pozwala na usunięcie nawet silnych i długotrwałych zabrudzeń. Świetnie oczyszcza i odświeża wykładziny PCV.

Gdy jednak tego typu produkt okaże się niewystarczający, z pomocą przyjdzie ultra-nawilżający płyn do mycia różnego typu systemów podłogowych.

Call Now ButtonZadzwoń teraz