Johannes Kiehl KG

Oferta Paneli Winylowych do samodzielnego montażu

Każdy, kto planuje remont czy przeprowadzkę, zastanawia się nad tym, jaki materiał zastosować na podłogę. Idealna posadzka powinna być przede wszystkim estetyczna, prosta w montażu, łatwa do utrzymania w czystości oraz wytrzymała. Oprócz klasycznych rozwiązań, proponujemy Wam również panele i płytki winylowe lub LVT (ang. Luxury Vinyl Tile), czyli tzw. Luksusowe Płytki Winylowe. Tego typu posadzki już od lat cieszą się dużym powodzeniem w zachodniej i południowej Europie. Ich zalety zaczęli doceniać również Polacy. Co to panele winylowe i czym różnią się od standardowych rozwiązań?

Panele winylowe składają się z kilku warstw winylu, stanowiących rdzeń, oraz z drobno drukowanej, winylowej warstwy dekoracyjnej. Zarówno wielkością, jak i wyglądem przypominają standardowe panele drewniane i laminowane. To, co je charakteryzuje, to przede wszystkim duża elastyczność, trwałość oraz wytrzymałość. Ich zaletą jest także estetyczny i elegancki wygląd, który zachwyci nawet najbardziej wybrednych. Tutaj znajdziecie Państwo ogromny wybór Paneli Winylowych na klik, które są niezwykle łatwe w montażu i poradzi sobie z nim każda złotarączka! Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! 

Skuteczne płyny do mycia podłóg drewnianych i parkietów

Drewniane systemy podłogowe, podatne na różnego typu zabrudzenia, wymagają odpowiednich środków czyszczących. Asortyment produktów z serii Johannes Kiehl, to między innymi skuteczne i wydajne płyny do mycia podłóg drewnianych, laminowanych i parkietów. Użycie ich do wyczyszczenia tego typu powierzchni skutkuje perfekcyjnie umytą podłogą, połyskiem i antypoślizgowym filmem ochronnym. Jeśli potrzebny jest skuteczny i specjalistyczny płyn myjąco-pielęgnacyjny, który jednocześnie jest wydajny i przede wszystkim bezpieczny dla środowiska, to świetnie sprawdzi się ten z serii Johannes Kiehl.

System podłogowy z parkietu lub drewna wymaga nie tylko odpowiedniego artykułu myjącego, jakim jest płyn do podłóg, ale również środka pielęgnującego, który utrzyma powłokę powierzchni płaskiej w dobrym stanie i uchroni ją przed uszkodzeniami i zarysowaniami. W tej roli najlepiej sprawdzi się pielęgnacyjny i jednocześnie dokładnie czyszczący uniwersalny środek do pielęgnacji. Nie zawiera on w składzie wosków ani mydła, więc nie pozostawia na podłodze smug ani tłustych zacieków. Poza tym, płyn do podłóg drewnianych z serii Johannes Kiehl nie tylko skutecznie je czyści, ale – co istotne w przypadku podłoża z tego materiału – pozwala na eko-mycie z pielęgnacją.

Płyn do mycia podłóg winylowych

Podłogi winylowe również wymagają odpowiedniego środka myjącego, który nie tylko zetrze brud, plamy, kurz i innego typu zanieczyszczenia, ale też nada podłodze połysku i lekko zmatowi powierzchnię, chroniąc pieszych przed poślizgnięciem. Płyn do podłóg winylowych sprawdzi się właśnie w takiej roli, a dodatkowo wypielęgnuje powierzchnię. Wybierając aktywny płyn myjący do podłóg, zapewniamy powierzchni perfekcyjną czystość i nakładamy na nią film chroniący przed szybkim zabrudzeniem podłogi. Warto również zastosować ultra-zwilżający płyn do mycia, gdy powierzchnie wymagają nie tylko pobieżnego przetarcia, ale i rozpuszczenia zaschniętego brudu czy tłustych albo oleistych plam.

Mocny płyn myjący do powierzchni płaskich

W przypadku mocnych zabrudzeń systemu podłogowego nie obędzie się bez zastosowania mocniejszego środka. Szczególnie polecany jest specjalistyczny płyn do mycia gruntownego, dzięki któremu można nie tylko skutecznie i szybko pozbawić podłogi jakichkolwiek plam, brudu i tłuszczu, ale i przygotować ją do nałożenia kolejnego produktu, którym jest uniwersalny środek do pielęgnacji.

Jeśli powierzchnia płaska jest dokładnie wyczyszczona, można przystąpić do nałożenia kolejnego produktu. W roli nabłyszczającego i odbierającego brud środka sprawdzi się metaliczny środek dyspersyjny.

Aktywny płyn myjący do PCV

Ten aktywny płyn myjący znajdzie swoje zastosowanie jako skuteczny i wydajny środek czyszczący powierzchnie PCV. Jego skład pozwala na usunięcie nawet silnych i długotrwałych zabrudzeń. Świetnie oczyszcza i odświeża wykładziny PCV.

Gdy jednak tego typu produkt okaże się niewystarczający, z pomocą przyjdzie ultra-nawilżający płyn do mycia różnego typu systemów podłogowych.

Call Now ButtonZadzwoń teraz