Otwarte: Pon  – Pią: 08:00 – 17:00, Sob: nieczynne

Panele Winylowe na Schody

Panele winylowe – JEDNOLITE PODŁOGI W CAŁYM DOMU

Kto z nas nie marzy o pięknym, eleganckim i jednolitym domu? Gdzie każda pomieszczenie i powierzchnia zgrywa się w całość? Idea jednolitej podłogi w całym domu stała się o wiele prostsza dzięki panelom winylowym na schody.

Te nowoczesne, eleganckie i trwałe rozwiązanie sprawi, że Twoje schody będą pięknie zgrywały się z Twoją podłogą. Panele winylowe montowane na klej idealnie nadają się do realizacji projektów, w których pragniemy jednolitego domu.

Panele winylowe na schody są niezwykle wytrzymałe, więc sprawdzą się idealnie w miejscach, gdzie narażone są na największą eksploatację. Świetnie nadadzą się do wykończenia schodów w domu, ale również lokalach użytkowych takich jak restauracje czy sklepy.

Jeśli pragniesz stworzyć piękny dom, który będzie cechował spójność — wybierz panele winylowe na schody. Zainteresowany? Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty!

Panele Winylowe na schody 1

Panele winylowe na schody

Panele Winylowe na schody 2

Panele i płytki winylowe znakomicie sprawdzą się na schodach. Montujemy je na schodach w wersji klejonej. Schody pokryte płytkami lub panelami winylowymi są łatwe w eksploatacji, odporne na ścieranie, wodoodporne, łatwe do utrzymania w czystości. Panele i płytki winylowe możemy zastosować zarówno na nowe podłoże jastrychowe, jak i zniszczone, lub z lastryka, płytek gresowych czy ceramicznych.

Dzięki tym produktom możemy odmienić wygląd starych zniszczonych schodów i wykonać zupełnie nowe. Panele i płytki winylowe bardzo dobrze użytkuje się w strefach wejścia, w gankach.

Montujemy je na schodach zarówno w obiektach prywatnych, jak i w obiektach użyteczności publicznej. To podłoga, która wycisza klatki schodowe, nadaje im przytulności i wygląda wyjątkowo elegancko.

Zalety paneli winylowych na schody

Wysoce trwały i praktyczne

Wysoka wodoodporność i wodoszczelność

Najwyższe klasy ścieralności

Niewykle ciche i utrzymujące ciepło

Łatwe w utrzymaniu czystości

PRZYKLADY ZASTOSOWANIA PANELI WINYLOWYCH

Panele winylowe na schody możemy stosować zarówno w domach, jak i w pomieszczeniach publicznych, narażonych na bardzo duże obciążenie ruchem, wilgoć oraz zabrudzenia. np. w biurach, restauracjach, salach weselnych, szkołach, przychodniach lekarskich, gabinetach i pomieszczeniach socjalnych.

Domy i mieszkania

Panele winylowe można stosować w domach i mieszkaniach, a szczególnie w pomieszczeniach narażonych na wilgoć oraz duży ruch, np. w łazienkach czy w korytarzu.

Nasz Salon

Odwiedź nasz salon wirtualnie i osobiście w Częstochowie!
Doradzimy, pomożemy i zamontujemy wybraną przez Ciebie posadzkę!

Panele Winylowe na schody 3
Panele Winylowe na schody 4
Panele Winylowe na schody 5
Zadzwoń teraz