Podłogi

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe do biur i lokali użytkowych

W naszej ofercie posiadamy duży wybór wykładzin dywanowych w rulonie oraz w płytkach, które idealnie nadają się do obiektów użyteczności publicznej. Ich zaletą jest przede wszystkim indywidualne wzornictwo.

Wykładziny dywanowe to popularny materiał na podłogę. Oferowane przez nas produkty są bardzo odporne na eksploatację. Wysoką jakość oraz długi okres użytkowania gwarantują najnowsze technologie produkcyjne oraz wykorzystanie markowych włókien poliamidowych. Wykładziny dywanowe z powodzeniem mogą być stosowane w pomieszczeniach o dużym natężeniu, co potwierdzają parametry wytrzymałościowe testowane w laboratoriach.

Wykładziny dywanowe 1
Wykładziny dywanowe 2
Wykładziny dywanowe 3

W naszej ofercie znajdziecie wykładziny dywanowe o bogatym wzornictwie i szerokiej kolorystyce. Ponadto istnieje możliwość zaprojektowania własnego, spersonalizowanego wzoru. Jest to dobre rozwiązanie dla firm, które na wykładzinie chcą umieścić swoje logo.

Współpracujemy z czołowymi producentami wykładzin dywanowych w rulonie:

SIT – IN, BURMATEX, LANO, CONDOR, BENTZON, SMARTSTRAND, DINARSU.

Wykładziny dywanowe Smartstrand

Na uwagę zasługują szczególnie wykładziny dywanowe SMARTSTRAND, które są światowym liderem, jeśli chodzi o trwałość i łatwość czyszczenia. Producent udziela aż 25 lat gwarancji niezmiennego wyglądu!

Wszystko za sprawą technologii Nanoloc. Nanotechnologia tworzy barierę wokół włókien i chroni je przed brudem, płynami i bakteriami. Dzięki temu wykładzina jest zawsze czysta i odporna na wszelkiego rodzaju plamy i zabrudzenia. Skuteczność została potwierdzona przez tysiące zadowolonych klientów.

Ale to nie jedyne zalety wykładzin SMARTSTRAND. Wykładziny dywanowe tego producenta są niezwykle miękkie i mają podwyższoną wytrzymałość. Możemy więc wykorzystać je zarówno do sypialni, pokoju dziecięcego, jak i hotelu czy biura.

Co ciekawe, materiałem bazowym wykładzin SMARTSTRAND jest kukurydza, są one więc w pełni ekologiczne. Nie zawierają szkodliwych substancji, nie wchłaniają zapachów zwierząt i posiadają certyfikat OEKO-TEX. Dzięki niemu mogą być stosowane przez alergików. Do wyboru macie 10 różnych kolekcji i szeroką paletę barw.

Indywidualnie projektowane wykładziny dywanowe Dinarsu

Innym, godnym polecenia produktem są wykładziny dywanowe DINARSU. Ich produkcja odbywa się w Turcji. Do indywidualnego nadruku wykorzystywana jest technologia Chromojet. Barwnik nanoszony jest na runo za pomocą specjalnej głowicy. Dzięki temu detale są idealnie odwzorowane, a kolor niezwykle trwały. Do wyboru mamy nieograniczoną liczbę wzorów i kolorów.

Jak zamówić taką wykładzinę? Posiadamy specjalny program do projektowania wzorów. Możecie więc sami zaprojektować wykładzinę dywanową. Po niedługim czasie otrzymujecie próbkę wykładziny, a po jej zaakceptowaniu trafia do Was wysokiej jakości, spersonalizowana wykładzina. Dzięki systemowi zabezpieczenia przeciwplamowego wykładzina przez długi czas zachowa swoje parametry użytkowe i piękny wygląd.

Płytki dywanowe zamiast rulonu

Poza rulonami do wyboru macie również płytki dywanowe. Ich zaletą jest przede wszystkim mniejsza ilość odpadu oraz możliwość łatwej wymiany płytki w razie zniszczenia lub zabrudzenia.

Ponadto również montaż płytek dywanowych jest dużo szybszy i nie wymaga użycia kleju. Płytki układa się bezpośrednio na podłożu na płyn antypoślizgowy. Wysoka jakość materiałów zapewnia trwałość koloru i faktury, która nie deformuje się pod wpływem nacisku.

Płytki dywanowe świetnie sprawdzają się w pomieszczeniach o dużym natężeniu ruchu. Przeznaczone są do: biur, sklepów, sal konferencyjnych, ciągów komunikacyjnych. Można je też stosować w mieszkaniach, np. w gabinetach.

Płytki dywanowe mają różny kształt i wielkość: najczęściej są to kwadraty o wymiarach: 50 x 50 cm. Nasza firma ma również szeroką ofertę płytek o nietypowych wymiarach i kształtach.

Polecamy płytki dywanowe firm:

BURMATEX, SHAW CONTRCT, PARAGON, CONDOR, BENTZON,VORWERK.

Zalety wykładzin dywanowych

Komfort chodzenia
Tłumienie hałasu
Dobra izolacja termiczna
Amortyzacja przy upadku
Wyłapywanie kurzu
Ciekawe wzornictwo i wysoka estetyka

Przykłady zastosowania wykładzin dywanowych

Wykładziny dywanowe sprawdzą się we wszelkich obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura, hotele, restauracje, kina, urzędy i wiele innych.

Wykładziny dywanowe 4
Wykładziny dywanowe 5
Wykładziny dywanowe 6

Restauracje i hotele

Nowoczesne wykładziny dywanowe są niezwykle łatwe w czyszczeniu, dlatego bez problemu możemy je wykorzystać w hotelach czy restauracjach.

Biura i inne lokale użytkowe

Tłumienie hałasu to główny powód, dla którego tak chętnie stosujemy wykładziny dywanowe w biurach czy bibliotekach.

Wykładziny dywanowe 7
Wykładziny dywanowe 8
Wykładziny dywanowe 9
Zapraszamy

poniedziałek – piątek: godz. 7.00 – 17.00
sobota: godz. 10.00 – 13.00

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 502 693 143
+48 502 256 617

Call Now ButtonZadzwoń teraz