Otwarte: Pon  – Pią: 08:00 – 17:00, Sob: nieczynne

Mikrocement do obiektów

Mikrocement — nadaj nowego uroku Twoim powierzchniom

Zastanawiałeś się co nadaje pomieszczeniu duszę? Czy są to meble, którymi dekorujemy pokój na własne upodobanie? A może kolor, którym malujemy ściany, niczym Picasso po płótnie? Zanim powstanie jakikolwiek element pomieszczenia, jest ono puste. Jałowe, surowe i szare. Nazywamy to początkiem. Każdy, początkowy element, który dodajemy w trakcie tworzenia, jest jak dokładanie elementów, które muszą do siebie idealnie pasować. Tym początkiem jest mikrocement, który jest dobraniem perfekcyjnie do siebie pasujących detali, które dodadzą twojemu pomieszczeniu niepowtarzalny wyraz.

To jest właśnie DUSZA, której potrzebuje każdy pokój, w którym chcemy czuć się po prostu dobrze. Dzięki microcementowi stworzysz pomieszczenie, do którego będziesz chciał każdego dnia wracać. Jego minimalna grubość oraz elastyczność pozwala na łatwą aplikację na każdej powierzchni: surowej czy gładkiej, poziomej czy pionowej. Nie musisz przeprowadzać żadnych prac przygotowawczych. Microcement możesz używać na istniejących już powierzchniach. 

Mikrocement do obiektów 1

Czym jest Microcement ?

Mikrocement do obiektów 2

Mikrocement to cienkowarstwowa powłoka, za pomocą której można wykończyć różne powierzchnie zarówno poziome, jak i pionowe. Dzięki temu materiałowi możemy zmienić wygląd podłóg, schodów czy ścian.

Mikrocement jest niezwykle elastycznym i trwałym materiałem, odpornym na promieniowanie UV, ścieranie czy pęknięcia, a nawet wilgoć i wysoką temperaturę. Jest też odporny na zabrudzenia, tłuszcz i chemię gospodarczą.

Mikrocement tworzy bezspoinową powłokę. Jest materiałem hydrofobowym, umożliwiającym aplikację także na podłodze i ścianach w strefach mokrych, np. w łazienkach, np. pod prysznicem.

Stanowi doskonałą alternatywę dla płytek ceramicznych, drewna czy paneli. Dzięki niemu możemy mieć niepowtarzalną podłogę lub ściany. Tekstury mikrocementu nawiązują najczęściej do betonu, ale także kamienia. Można również zaprojektować jednobarwne powierzchnie. Za każdym razem uzyskamy elegancki, niezwykle oryginalny, nowoczesny wygląd podłóg i ścian.

Mikrocement można stosować na ogrzewanie podłogowe. Umożliwia renowację płytek czy innych zniszczonych posadzek. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i parametry użytkowe często stosuje się go w obiektach użyteczności publicznej, takich jak biura, sklepy, restauracje czy hotele. Coraz częściej są zainteresowani tym materiałem prywatni inwestorzy, którzy stosują go w mieszkaniach, domach czy apartamentach.

Materiał ten jest niezwykle trwały, funkcjonalne, cechuje go niezwykły design oraz wszechstronne stosowanie.

Galeria naszych realizacji z mikrocementu

Sprawdź nasze realizacje, do których wykorzystaliśmy mikrocement. 

Przykłady zastosowania mikrocementu

Jeśli istnieje słowo, które definiuje mikrocement, to WSZECHSTRONNOŚĆ.

Innowacyjna powłoka, która znajdzie swoje miejsce wszędzie: na ścianach, podłogach, basenach, tarasach, kabinach prysznicowych, toaletach, powierzchniach komercyjnych…

Lokale przestrzeni użytkowej

Microcement CEMHER można stosować w domach i mieszkaniach, ale również i w lokalach użytkowych. Dzięki szerokiej gamie kolorów, tekstur

Zadzwoń teraz