Otwarte: Pon  – Pią: 08:00 – 16:00, Sob: nieczynne

Wykładziny Dywanowe do Domu

Wykładziny dywanowe do domu – komfort i miękkość

Choć w naszych domach coraz częściej goszczą panele czy płytki, wciąż są osoby, które nie wyobrażają sobie wnętrza bez wykładziny dywanowej. Wykładziny dywanowe do domu to synonim przytulności i komfortu. Wyobraź sobie te poranki, kiedy wstajesz z łóżka, a Twoje stopy dotykają miękkiego i ciepłego dywanu. To także świetne rozwiązanie dla rodzin z dziećmi. Zabawy na dywanie są o wiele przyjemniejsze.

Choć wiele osób kojarzy wykładziny dywanowe z czasami PRL-u i tandetnymi wzorami, dziś mamy szeroki wybór wzorów i kolorów, dopasowany do nowoczesnych wnętrz.

 

Oferowane przez nas wykładziny dywanowe są wykonane z poliamidu lub polipropylenu. Rzadziej spotykamy na rynku wykładziny wełniane bądź bambusowe.

Nasza firma oferuje luksusowe wykładziny, znakomitej jakości, trwałe i piękne, o bogatej kolorystyce i wzornictwie.

Wykładziny dywanowe do domu 1

Do jakich pomieszczeń nadają sięwykładziny dywanowe?

Wykładziny dywanowe do domu najczęściej stosowane są w sypialni, czyli tam, gdzie zwykle chodzimy boso i potrzebujemy największego komfortu oraz miękkości.

Bardzo często spotyka się wykładziny również w pokojach dziecięcych. Ze względu na to, że dzieci uwielbiają zabawy na podłodze, wykładzina zapewni im bezpieczeństwo oraz ciepło. Ponadto dywany świetnie tłumią hałas, dlatego nawet latające po pokoju zabawki nie będą nam zakłócać lektury książki czy oglądania ulubionego serialu.

Zalety wykładzin dywanowych

x

Poprawiają akustykę wnętrza

Zapewniają uczucie komfortu

Bezpieczne dla alergików

Niezwykle estetyczny wygląd

Polecane do ogrzewania podłogowego

Przykłady zastosowania wykładzin dywanowych

Wykładziny dywanowe mogą być stosowane zarówno w sypialniach, pokojach dziecięcych, jak i salonach. Różnorodność wzorów i kolorów sprawia, że możemy je dopasować do każdego wnętrza, bez względu na styl, w jakim urządzamy pomieszczenie.

Sypialnia i jadalnia

Potrzebujesz miękkości i komfortu w sypialni? A może szukasz oryginalnego rozwiązania, które nada Twojej jadalni charakter? Wykładziny dywanowe na pewno się w tym sprawdzą.

Salon

Wykładziny dywanowe nadają się do salonu, niezależnie od tego, czy urządzasz w nim przyjęcia dla gości, czy może masz tam swój kącik do czytania, gdzie potrzebujesz ciszy i spokoju.

Nasz Salon

Odwiedź nasz salon wirtualnie i osobiście w Częstochowie!
Doradzimy, pomożemy i zamontujemy wybraną przez Ciebie posadzkę!

Wykładziny dywanowe do domu 2
Wykładziny dywanowe do domu 3
Wykładziny dywanowe do domu 4
Zadzwoń teraz