Flowcrete

Oferta Paneli Winylowych do samodzielnego montażu

Każdy, kto planuje remont czy przeprowadzkę, zastanawia się nad tym, jaki materiał zastosować na podłogę. Idealna posadzka powinna być przede wszystkim estetyczna, prosta w montażu, łatwa do utrzymania w czystości oraz wytrzymała. Oprócz klasycznych rozwiązań, proponujemy Wam również panele i płytki winylowe lub LVT (ang. Luxury Vinyl Tile), czyli tzw. Luksusowe Płytki Winylowe. Tego typu posadzki już od lat cieszą się dużym powodzeniem w zachodniej i południowej Europie. Ich zalety zaczęli doceniać również Polacy. Co to panele winylowe i czym różnią się od standardowych rozwiązań?

Panele winylowe składają się z kilku warstw winylu, stanowiących rdzeń, oraz z drobno drukowanej, winylowej warstwy dekoracyjnej. Zarówno wielkością, jak i wyglądem przypominają standardowe panele drewniane i laminowane. To, co je charakteryzuje, to przede wszystkim duża elastyczność, trwałość oraz wytrzymałość. Ich zaletą jest także estetyczny i elegancki wygląd, który zachwyci nawet najbardziej wybrednych. Tutaj znajdziecie Państwo ogromny wybór Paneli Winylowych na klik, które są niezwykle łatwe w montażu i poradzi sobie z nim każda złotarączka! Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! 

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Flowcrete to seria artykułów mająca swoje zastosowanie przy wykonywaniu i renowacji podłoża pod wykładzinę, panele albo parkiet. Dzięki nim w profesjonalny i ekologiczny sposób przygotujesz podłoże do dalszych prac. Nie ważne, czy wylewasz posadzkę w domu, czy w obiekcie przemysłowym, produkty marki Flowcrete ułatwią i uprzyjemnią remont.

Preparaty do gruntowania podłoża

Bez względu na to, czy chcesz wylać posadzkę w swoim domu, czy w obiekcie przemysłowym, preparat do gruntowania podłoży z pewnością ułatwi ten etap remontu. Zastosowanie go przed wylaniem zaprawy, zwiększy jej przyczepność. Poza tym preparat do gruntowania podłoży cechuje się odpornością na wilgoć, po warunkiem, że dobrze wyschnie.

Produkt ten można zastosować nie tylko jako bazę pod system podłogowy w domu, ale również w innych, dużych budynkach. Seria środków Flowcrete to wydajne i bezpieczne preparaty gruntujące podłoża, które sprawdzą się na każdej budowie. Artykuły kupujemy w formie koncentratów, co minimalizuje ich finalne zużycie.

Samopoziomujące podkłady podłogowe

Wśród naszego bogatego asortymentu produktów do wykończenia podłoża pod system podłogowy znajdują się również samopoziomujące podkłady podłogowe. Posiadamy je w kilku wersjach.

Samopoziomujący podkład z serii Flowcrete znajdzie swoje zastosowanie na ogromnych powierzchniach, gdzie – nałożony  maszynowo – przyspieszy dalsze etapy prac wykończeniowych. Wszystkie produkty Flowcrete to najlepsze artykuły budowlane, przygotowujące podłoże pod różnego rodzaju posadzki. Zawdzięczają to najlepszym mieszankom składników, z jakich zostały wykonane oraz licznym testom, które wykazały, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, a ponadto są bezpieczne i ekologiczne.

Call Now ButtonZadzwoń teraz