Flowcrete

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Flowcrete to seria artykułów mająca swoje zastosowanie przy wykonywaniu i renowacji podłoża pod wykładzinę, panele albo parkiet. Dzięki nim w profesjonalny i ekologiczny sposób przygotujesz podłoże do dalszych prac. Nie ważne, czy wylewasz posadzkę w domu, czy w obiekcie przemysłowym, produkty marki Flowcrete ułatwią i uprzyjemnią remont.

Preparaty do gruntowania podłoża

Bez względu na to, czy chcesz wylać posadzkę w swoim domu, czy w obiekcie przemysłowym, preparat do gruntowania podłoży z pewnością ułatwi ten etap remontu. Zastosowanie go przed wylaniem zaprawy, zwiększy jej przyczepność. Poza tym preparat do gruntowania podłoży cechuje się odpornością na wilgoć, po warunkiem, że dobrze wyschnie.

Produkt ten można zastosować nie tylko jako bazę pod system podłogowy w domu, ale również w innych, dużych budynkach. Seria środków Flowcrete to wydajne i bezpieczne preparaty gruntujące podłoża, które sprawdzą się na każdej budowie. Artykuły kupujemy w formie koncentratów, co minimalizuje ich finalne zużycie.

Samopoziomujące podkłady podłogowe

Wśród naszego bogatego asortymentu produktów do wykończenia podłoża pod system podłogowy znajdują się również samopoziomujące podkłady podłogowe. Posiadamy je w kilku wersjach.

Samopoziomujący podkład z serii Flowcrete znajdzie swoje zastosowanie na ogromnych powierzchniach, gdzie – nałożony  maszynowo – przyspieszy dalsze etapy prac wykończeniowych. Wszystkie produkty Flowcrete to najlepsze artykuły budowlane, przygotowujące podłoże pod różnego rodzaju posadzki. Zawdzięczają to najlepszym mieszankom składników, z jakich zostały wykonane oraz licznym testom, które wykazały, że są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć, a ponadto są bezpieczne i ekologiczne.

Call Now ButtonZadzwoń teraz