Podłogi

Wykładziny PCV

Wykładziny PCV – niezastąpione od lat 

Wykładziny PCV cieszą się dużą popularnością już od wielu lat – zarówno w szkołach, jak i urzędach, szpitalach czy innych obiektach użyteczności publicznej. Ich największą zaletą jest antypoślizgowa struktura, intensywny kolor oraz szeroka gama wzorów. Kolorowe wzory nadają się idealnie do szkół, przedszkoli czy dziecięcych przychodni. Jeśli zależy nam jednak na bardziej eleganckim wyglądzie, możemy wybrać wykładzinę imitującą drewno. Co więcej, kolory nie blakną nawet po wielu latach użytkowania, a posadzki zachowują swoje właściwości. Wykładziny PCV są niezwykle łatwe w czyszczeniu i odporne na zarysowania. 

Wykładziny PCV 1
Wykładziny PCV 2
Wykładziny PCV 3

Wśród dostępnych u nas wykładzin PCV znajdziecie wykładziny:

  • homogeniczne (jednowarstwowe);

  • heterogeniczne (wielowarstwowe), zabezpieczone najgrubszą na rynku warstwą poliuretanu 0,7 mm i 0,8 mm;

  • specjalistyczne – antyelektrostatyczne przewodzące i rozpraszające;

  • antypoślizgowe i akustyczne.

Właściwości antyelektrostatyczne i antypoślizgowe wykładzin PCV umożliwiają stosowanie ich w salach operacyjnych czy serwerowniach. Z kolei antystatyczność, która sprawia, że posadzka nie przyciąga kurzu, to zaleta, która ważna jest zwłaszcza dla alergików.

 

W naszej ofercie znajdziecie wykładziny oraz płytki kauczukowe, które pochodzą od znanych i cenionych na rynku producentów:

POLYFLOR, EXPONA, LG HAUSYS, ITEC, DICKSON, LINO FATRA, ARTIGO

Obiektowe wykładziny PCV firmy Dickson możemy stosować nie tylko wewnątrz budynków, ale także na zewnątrz, np. na balkonie lub tarasie.

Zalety wykładzin PCV

Atrakcyjne wizualnie
Niesamowicie trwałe
Uniwersalne
Ciche
Do stosowania wewnątrz i na zewnątrz budynków
Łatwe do utrzymania w czystości

Przykłady zastosowania wykładzin PCV

Wykładziny PCV ze względu na swoje zalety stosowane są od lat we wszelkich obiektach użyteczności publicznej, a w szczególności w szkołach, zakładach pracy, szpitalach, biurach, urzędach, a także w przemyśle spożywczym, farmaceutycznym i elektronicznym. 

Wykładziny PCV 4
Wykładziny PCV 5
Wykładziny PCV 6

Szkoły i szpitale

Wykładziny PCV mają właściwości antystatyczne i antyelektrostatyczne, dzięki czemu są z powodzeniem stosowane w szkołach czy na salach operacyjnych.

Inne obiekty użyteczności publicznej

Wykładziny PCV są bardzo wytrzymałe, co umożliwia ich wykorzystywanie tam, gdzie jest duże natężenie ruchu, a więc w urzędach czy sklepach.

Wykładziny PCV 7
Wykładziny PCV 8
Wykładziny PCV 2
Zapraszamy

poniedziałek – piątek: godz. 7.00 – 17.00
sobota: godz. 10.00 – 13.00

Masz pytania? Zadzwoń!

+48 502 693 143
+48 502 256 617

Call Now ButtonZadzwoń teraz