Weber Saint-Gobain

Oferta Paneli Winylowych do samodzielnego montażu

Każdy, kto planuje remont czy przeprowadzkę, zastanawia się nad tym, jaki materiał zastosować na podłogę. Idealna posadzka powinna być przede wszystkim estetyczna, prosta w montażu, łatwa do utrzymania w czystości oraz wytrzymała. Oprócz klasycznych rozwiązań, proponujemy Wam również panele i płytki winylowe lub LVT (ang. Luxury Vinyl Tile), czyli tzw. Luksusowe Płytki Winylowe. Tego typu posadzki już od lat cieszą się dużym powodzeniem w zachodniej i południowej Europie. Ich zalety zaczęli doceniać również Polacy. Co to panele winylowe i czym różnią się od standardowych rozwiązań?

Panele winylowe składają się z kilku warstw winylu, stanowiących rdzeń, oraz z drobno drukowanej, winylowej warstwy dekoracyjnej. Zarówno wielkością, jak i wyglądem przypominają standardowe panele drewniane i laminowane. To, co je charakteryzuje, to przede wszystkim duża elastyczność, trwałość oraz wytrzymałość. Ich zaletą jest także estetyczny i elegancki wygląd, który zachwyci nawet najbardziej wybrednych. Tutaj znajdziecie Państwo ogromny wybór Paneli Winylowych na klik, które są niezwykle łatwe w montażu i poradzi sobie z nim każda złotarączka! Zachęcamy do sprawdzenia naszej oferty! 

Montaż systemu podłogowego w obiekcie przemysłowym to przedsięwzięcie, do którego trzeba odpowiednio przygotować powierzchnię, na której zainstalowana zostanie wykładzina PCV, płytki albo inny typ podłoża. Do tego świetnie sprawdzą się produkty Weber Saint-Gobain.

Weber Saint-Gobain w trosce o środowisko

Weber Saint-Gobain to marka obecna na całym świecie. Jej innowacyjne rozwiązania znane są w 57 krajach od przeszło 20 lat. Wysokiej jakości produkty Weber Saint-Gobain tworzone są w oparciu o ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. Świetnie sprawdzają się przy przygotowywaniu powierzchni pod różnego rodzaju posadzki. W ofercie marki znajdują się m.in.: przemysłowe posadzki samopoziomujące do dużych obciążeń, które przygotują podłoże do dalszych prac wykończeniowych, wylewki samopoziomujące czy błyskawiczne masy szpachlowe.

Przygotowanie podłoża pod posadzkę

Przed rozpoczęciem układania kafelek, paneli lub wykładziny PCV konieczne jest zastosowanie zaprawy. Idealna będzie wylewka samopoziomująca lub błyskawiczna masa szpachlowa, która szybko schnie i już kilka godzin po jej użyciu, można już kontynuować dalsze prace. Montaż systemu podłogowego nie obędzie się również bez użycia produktu, jakim jest grunt szczepny z piaskiem kwarcowym. Dobrze utwardza i wyrównuje powierzchnię oraz zapewnia dobrą przyczepność montowanej podłogi. Użycie go przed instalacją wykładziny PCV lub płytek, ułatwi prace wykończeniowe oraz odpowiednio wyrówna podłoże. Z kolei płynny jastrych cementowy polecany jest do pomieszczeń narażonych na wilgoć i częsty ruch wózków widłowych i innych obciążających podłoże maszyn.

W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie produkty potrzebne do przygotowania podłoża pod różnego rodzaju posadzki. Jeżeli planujecie montaż ogrzewania podłogowego oferujemy wysokiej jakości sznur dylatacyjny marki Weber Saint-Gobain oraz preparat do gruntowania podłoży, który uzupełni luki w nawierzchni.

Oferujemy także kleje do wykładzin, np. niskoemisyjny klej do wykładzin PCV, CV i kauczukowych. Dzięki niemi wykładzina idealnie dopasuje się do podłoża, a sam preparat nie pozostawi w pomieszczeniu nieprzyjemnego, chemicznego zapachu. Jeżeli planują Państwo montaż płytek dywanowych, w naszym sklepie znajdziecie specjalny preparat antypoślizgowy do montowania płytek dywanowych Weber Saint-Gobain.

Call Now ButtonZadzwoń teraz