Weber Saint-Gobain

Montaż systemu podłogowego w obiekcie przemysłowym to przedsięwzięcie, do którego trzeba odpowiednio przygotować powierzchnię, na której zainstalowana zostanie wykładzina PCV, płytki albo inny typ podłoża. Do tego świetnie sprawdzą się produkty Weber Saint-Gobain.

Weber Saint-Gobain w trosce o środowisko

Weber Saint-Gobain to marka obecna na całym świecie. Jej innowacyjne rozwiązania znane są w 57 krajach od przeszło 20 lat. Wysokiej jakości produkty Weber Saint-Gobain tworzone są w oparciu o ekologiczne budownictwo, oszczędne gospodarowanie zasobami oraz przeciwdziałanie zmianom klimatycznym. Świetnie sprawdzają się przy przygotowywaniu powierzchni pod różnego rodzaju posadzki. W ofercie marki znajdują się m.in.: przemysłowe posadzki samopoziomujące do dużych obciążeń, które przygotują podłoże do dalszych prac wykończeniowych, wylewki samopoziomujące czy błyskawiczne masy szpachlowe.

Przygotowanie podłoża pod posadzkę

Przed rozpoczęciem układania kafelek, paneli lub wykładziny PCV konieczne jest zastosowanie zaprawy. Idealna będzie wylewka samopoziomująca lub błyskawiczna masa szpachlowa, która szybko schnie i już kilka godzin po jej użyciu, można już kontynuować dalsze prace. Montaż systemu podłogowego nie obędzie się również bez użycia produktu, jakim jest grunt szczepny z piaskiem kwarcowym. Dobrze utwardza i wyrównuje powierzchnię oraz zapewnia dobrą przyczepność montowanej podłogi. Użycie go przed instalacją wykładziny PCV lub płytek, ułatwi prace wykończeniowe oraz odpowiednio wyrówna podłoże. Z kolei płynny jastrych cementowy polecany jest do pomieszczeń narażonych na wilgoć i częsty ruch wózków widłowych i innych obciążających podłoże maszyn.

W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie produkty potrzebne do przygotowania podłoża pod różnego rodzaju posadzki. Jeżeli planujecie montaż ogrzewania podłogowego oferujemy wysokiej jakości sznur dylatacyjny marki Weber Saint-Gobain oraz preparat do gruntowania podłoży, który uzupełni luki w nawierzchni.

Oferujemy także kleje do wykładzin, np. niskoemisyjny klej do wykładzin PCV, CV i kauczukowych. Dzięki niemi wykładzina idealnie dopasuje się do podłoża, a sam preparat nie pozostawi w pomieszczeniu nieprzyjemnego, chemicznego zapachu. Jeżeli planują Państwo montaż płytek dywanowych, w naszym sklepie znajdziecie specjalny preparat antypoślizgowy do montowania płytek dywanowych Weber Saint-Gobain.

Call Now ButtonZadzwoń teraz