Otwarte: Pon  – Pią: 08:00 – 16:00, Sob: nieczynne

Wykładziny dywanowe nie są zbyt popularne w Polsce i mają złą opinię. Nie stosujemy wykładzin dywanowych w naszych mieszkaniach, ponieważ obawiamy się brudu, kurzu, uporczywych plam i nieprzyjemnego zapachu. Sądzimy, że szkodzą osobom cierpiącym na alergię, co akurat nie jest prawdą. Te wady ewidentnie przesłaniają zalety wykładzin dywanowych: przytulność, miękkość, wyciszenie. Obecnie na rynku pojawiły się wykładziny nowej generacji. Do nich z pewnością należą wykładziny SmartStrand.

Wykładziny SmartStrand to wyjątkowy produkt. Co o tym decyduje?

Wykładzina dywanowa SmartStrand jest bardzo trwała i doskonale wygląda przez cały okres użytkowania. Została wykonana z innowacyjnego włókna. Zaprojektowano je z myślą o podwyższonej wytrzymałości na matowienie i zgniatanie. Dzięki temu jest sprężyste i zachowuje piękny wygląd przez bardzo długi czas. To wyjątkowa wykładzina, na którą producent daje 25 lat gwarancji.

SmartStrand to wykładzina, która na zawsze pozostanie czysta. Jak to możliwe?

Jest to możliwe dzięki wbudowanemu systemowi ochrony przed plamami NanolocTM. Ta technologia sprawia, że ultradrobne nanocząsteczki łączą się na poziomie molekularnym i zamykają włókna, tworząc szczelną barierę chroniącą je przed rozlanymi płynami i brudem. Płyny czy brud pozostają na powierzchni, nie osadzają się w rdzeniu włókna. Rozlane czerwone i białe wino, kawa, oliwa z oliwek, napój pomidorowy, sok żurawinowy, herbata, jodyna, coca cola, napój wiśniowy, mleko czekoladowe i wiele innych zabrudzeń nie stanowią problemu. Ta odporność na plamy trwa przez całe życie produktu. Inne wykładziny mają powierzchniowe zabezpieczenie o ograniczonym czasie działania, które wraz z upływem czasu zostają zmyte lub starte, przez co trudno je wyczyścić. Niezależne badanie wykazało, że wykładzina nylonowa straciła prawie 50% swojej ochrony przed plamami i brudem już po trzech czyszczeniach parowych. Stąd utrzymanie czystości takich wykładzin dywanowych staje się z czasem coraz trudniejsze. W wykładzinie SmartStrand ochrona przed plamami została wbudowana w rdzeń włókna, dlatego jest trwała i nigdy nie zostanie zmyta ani starta. Produkt ten jest w 100% zabezpieczony przed brudem i zawsze łatwy do czyszczenia. Gwarancja obejmuje również zabrudzenia powodowane przez zwierzęta domowe, zwłaszcza psy i koty.

Włókna wykładziny nylonowej wchłaniają wilgoć. Rozlane płyny wsiąkają w wykładzinę. Gdy płyn odparuje, zanieczyszczenia, które znajdujące się w cieczy, zostają we włóknach i powodują powstawanie nieprzyjemnego zapachu stęchlizny. Ten problem nie dotyczy wykładzin SmartStrand. SmartStrand zatrzymuje rozlane płyny na powierzchni, nie wchłania wilgoci, dlatego nie wydziela żadnych nieprzyjemnych zapachów. Ta wykładzina eliminuje także nieprzyjemne zapachy powodowane często przez zwierzęta domowe.

Wykładziny dywanowe SmartStrand możemy zamontować się zarówno w domu, jak w obiekcie użyteczności publicznej. Świetnie sprawdzą się w sypialni, salonie, a także w sali konferencyjnej, biurze czy pokoju hotelowym. Kolekcja produktów jest duża, a ilość kolorów w każdej kolekcji – naprawdę imponująca. Wykładzina jest produkowana w wielu jakościach, różny jest też styl jej wykonania. SmartStrand to wykładzina niesamowicie miękka, miła, delikatna w dotyku, komfortowa. Ponadto wyróżnia się połyskiem i gładkością. Spełni oczekiwania najbardziej wybrednych klientów i sprawi, że każda podłoga będzie doskonale wyglądać.

Ważny jest także fakt, że wykładziny dywanowe SmartStrand są częściowo wykonane z odnawialnych źródeł. Dzięki ich wykorzystaniu zmniejsza się zużycie surowców naturalnych w procesie produkcyjnym. To sprawia, że wykładzina SmartStrand jest przyjazna dla środowiska.

Producent tej wykładziny oferuje także dywany wykonane z kilku kolekcji SmartStrand. Dywany X Collection są dostępne w dwóch rodzajach wykończenia: pure i elegance. Sprawdzą się w różnych wnętrzach; tradycyjnych oraz w nowoczesnych, ponieważ dostępne są w kilku fakturach oraz bogatej gamie kolorów naturalnych, ciepłych i ekstrawaganckich.

Tworząc wykładzinę SmartStrand, producent wykorzystał najnowszą technologię i badania naukowe.

Znalazł idealne rozwiązanie do dla osób, które pragną, by ich podłoga była miękka, cicha i delikatna, ale także łatwa do czyszczenia, świeża i bez skazy.

Dzięki temu SmartStrand to najtrwalsza i najłatwiejsza w czyszczeniu wykładzina dywanowa na świecie.

To niesamowity produkt, który zmienia nasze myślenie o wykładzinach dywanowych.

Call Now ButtonZadzwoń teraz